DALI ovladač Mi-LIGHT DP3 pro RGB, RGBW, RGBCCT osvětlení
Popis produktu
Univerzální nástěnný DALI ovladač pro LED osvětlení ovládané DALI signálem standartu DALI IEC62386.
Klíčové vlastnosti:
- přední strana ovladače z tvrzeného skla
- dlouholetá spolehlivost
- napájení ovladače z DALI signálu
- světelná i zvuková signalizace dotyku
- možnost ovládat všechny druhy světla - RGB, RGBW, RGBCCT
- ideální k ovládání LED pásků nebo kompatibilních DALI svítidel
Funkce ovladače:
- zapnout/vypnout a stmívání
- změna barev RGB
- nastavení saturace barev a teploty světla
- předvolené tlačítka pro základní barvy - červená, zelená, modrá a bílá
- odložené vypnutí osvětlení o 60 sekund a 10 minut
- pomocí přepínače na zadní straně lze nastavit individuální DALI adresu (0-63) nebo až 16 skupin adres
Rady a tipy:
- ovladač lze použít jak ovládání LED pásků za použití řídící jednotky DL5, tak k ovládání DALI svítidel např. DL-DOW25
Parametry
| Barva ovladače: | Bílá |
|---|---|
| Dosah signálu: | 30m |
| Funkce: | Zapnutí / vypnutí, stmívání, nastavení barvy RGB, saturace barev, nastavení CCT, |
| Hmotnost: | 180g |
| Napájení ovladače: | DALI signál |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Přenosový signál: | DALI |
| Rozměry(d/š/v): | 86x86x20mm |
| Rozsah regulace: | 1 - 100% |
| Vstupní napětí: | DALI signál |
| Výrobce: | Mi-Light |
