LED pásek 2835 EPISTAR | 120LED | 9,6W | 12V | IP20 | 8MM |
LED pásek středního výkonu osazený originál 2835 čipy od EPISTAR v počtu 120ks/m.
Popis produktu
LED pásek středního výkonu s novým LED čipem 2835 v množství 120ks/m od EPISTAR. Tento LED pásek má velmi věrné podání barev a při spotřebě jen 9,6W dosahuje výkonu až 850lm.
Klíčové vlastnosti:
- značkový čip 2835 EPISTAR s garantovaným výkonem a životností
- příjemné teplé bílé světlo s věrným podáním barev
- skvělý světelný výkon až 850lm při spotřebě jen 9,6W
- propojení čipu a základny zlatým drátkem zajišťuje extrémně dlouhou životnost
- možnost krátit po 2,5cm, šířka PCB 8mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- jako dekorativní osvětlení nábytku
- jako nepřímé osvětlení do SDK podhledů a nik
- výborně se hodí k osvětlení prodejních stánků, výloh, vitrín nebo polic se zbožím
- osvětlení zrcadel
Tento LED pásek se vyznačuje dobrým světelným výkonem a skvělým podáním barev, a proto je velmi vhodný pro prodejní prostory, kde oceníte reálné podání barev - potraviny, salóny s oblečením nebo třeba zlatnictví.
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 5m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- díky vysoké hustotě diod lze při použití ALU profilu s hloubkou minimálně 12mm a mléčného difuzoru dosáhnout souvislé světelné linie bez viditelných bodů z LED diod
- led pásek je dobré chladit pomocí ALU profilů - čím nižší teplota LED pásky, tím je její životnost delší
Parametry
| Barva svícení: | Denní bílá |
|---|---|
| Barva svícení: | Studená bílá |
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 2,5cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 5m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 5m |
| Počet diod/metr: | 120 |
| Podání barev CRI: | 85 |
| Provozní napětí: | 12V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 9,6W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 900lm |
| Světelný tok: | 900lm |
| Světelný tok: | 900lm |
| Světelný tok: | 850lm |
| Šířka pásky: | 8mm |
| Teplota světla: | 4000K |
| Teplota světla: | 6500K |
| Teplota světla: | 2700K |
| Typ diody: | 2835 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



