LED pásek 2835 EPISTAR | 60LED | 4,8W | 24V | IP20 | 8MM |
LED pásek 24V standartního výkonu osazený originál 2835 čipem od EPISTAR v počtu 60ks/m a s CRI85.
Popis produktu
LED pásek 24V standartního výkonu s moderním LED čipem 2835 v množství 60ks/m.
Díky kvalitnímu čipu od EPISTAR má LED pásek velmi věrné podání barev, které dosahuje hodnoty CRI>85. Spotřeba je pouhých 4,8W, ale přesto pásek dosahuje svítivosti až 500lm/m.
Klíčové vlastnosti:
- značkový čip 2835 EPISTAR s garantovaným výkonem a životností
- příjemné teplé bílé světlo s nadprůměrným podáním barev CRI>85
- světelný výkon až 500lm/m při spotřebě jen 4,8W
- provedení 24V - vhodné pro delší linie
- možnost krátit po 10cm, šířka PCB 8mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- jako nepřímé osvětlení do SDK podhledů a nik
- výborně se hodí k osvětlení prodejních stánků, výloh, vitrín nebo polic se zbožím
- osvětlení zrcadel
Tento LED pásek se vyznačuje velmi nízkou spotřebou a skvělým podáním barev, a proto je velmi vhodný pro prodejní prostory, kde oceníte reálné podání barev - potraviny, salóny s oblečením nebo třeba zlatnictví.
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 15m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- LED pásek se díky nižšímu výkonu tolik nezahřívá a není bezpodmínečně nutné jej chladit lepením do ALU profilů
Parametry
| Provozní napětí: | 24V DC |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásky: | 8mm |
| Teplota světla: | 4000K |
| Teplota světla: | 6500K |
| Teplota světla: | 2700K |
| Příkon: | 4,8 W/m |
| Počet diod/metr: | 60 |
| Barva svícení: | Denní bílá |
| Barva svícení: | Studená bílá |
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
| Dělitelnost: | 10cm |
| Podání barev CRI: | 85 |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Světelný tok: | 500lm |
| Světelný tok: | 500lm |
| Světelný tok: | 500lm |
| Světelný tok: | 460lm |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | 2835 |
| Stmívatelné: | Ano |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 30m |
| Max. doporučená délka zapojení: | 15m |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Záruka: | 36 měsíců |
K instalaci můžete také potřebovat
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



