LED pásek CCT 5050 | 2V1 | CRI93 | 60LED | 14,4W | 24V | IP20 | 10MM |
Popis produktu
CCT pásek 2V1 na 24V s výkonem 14,4W/m. Pásek je osazen speciálními diodami 5050 2v1 od EPISTAR, které vynikají vysokým CRI>93 a integrováním teplého a studeného čipu do jedné diody.
LED pásky CCT jsou speciální typy LED pásků, které mají možnost nastavit pomocí ovladače teplotu bílé barvy v rozmezí 2700K - 6500K. U tohoto modelu jsou vždy v páru osazeny diody teplá a studená bílá a regulací jasu těchto diod dochází ke změně teploty světla LED pásky. Díky tomu, že diody jsou blízko sebe, působí tak vyzařované světlo mnohem celistvěji než v případě uložení diod na přeskáčku.
Klíčové vlastnosti:
- možnost plynulé změny teploty světla od teplé přes denní až po studenou bílou
- velmi věrné podání barev - CRI>93
- světelný výkon až 1350lm (při zapnutí obou barev)
- stříbrná destička vespod diody zajišťuje kvalitní odvod tepla a tím i dlouhou životnost
- možnost krátit po 10cm, šířka PCB 10mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- přímé osvětlení
- nepřímé osvětlení do SDK podhledů, ramp a nik
- do pracoven, ložnic, dětských pokojů, jídelen, kuchyní
Tento CCT LED pásek disponuje vysokým výkonem a lze použít i pro hlavní osvětlení.
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je10m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- led pásek je dobré chladit pomocí ALU profilů - čím nižší teplota LED pásky, tím je její životnost delší
Parametry
| Barva svícení: | CCT |
|---|---|
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 10cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 10m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 50m |
| Počet diod/metr: | 60 |
| Podání barev CRI: | 93 |
| Provozní napětí: | 24V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 14,4W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 1350lm |
| Šířka pásky: | 10mm |
| Teplota světla: | CCT - 2700K- 6500K |
| Typ diody: | 5050 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



