LED pásek COB RGBW EPISTAR | 840LED | 16W | 24V | IP20 | 12MM |
Speciální RGBW COB pásek 24V osazený originál čipy EPISTAR v počtu 840ks/m.
Popis produktu
COB RGBW pásek 24V s příkonem 16W/m a originál čipy EPISTAR.
Jedná se o nejmodernější LED pásek na trhu v provedeni COB, kde jednotlivé LED čipy jsou zality do vrstvy luminoforu a dohromady tak vytvářejí homogenně svíticí plochu. Díky tomu je COB pásek také extrémně flexibilní a lze mnohem lépe tvarovat a ohýbat. Další nespornou výhodou COB pásků oproti klasickým SMD páskům je vyzařovací úhel 180°, takže světlo je mnohem lepé rozptýleno do prostoru.
RGBW pásky jsou speciální barevné pásky, které dokáží měnit barvu světla. K jejich plnohodnotnému ovládání jsou zapotřebí LED ovladače.
Klíčové vlastnosti:
- vysoký světelný výkon
- souvislá světelná linka i bez použití difuzoru
- vyzařovací úhel 180°
- vysoká flexibilita ohybu pásky - rádius 5mm
- provozní napětí 24V = vhodný pro delší linie
- možnost krátit po 3,3cm, šířka PCB 12mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- do sádrokartonových podhledů a nik
- reklamní účely
- výborně se hodí k osvětlení postelí, nábytku, TV skřínek apod.
- nasvětlení výstavních stánků
- nasvětlení počítačové skříně
Tento COB RGBW pásek má velmi univerzální využití, vyniká dlouholetou spolehlivostí a dostatečným světelným výkonem pro většinu instalací.
Tipy a rady:
- V případě delší linie než je 10m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti nebo použít zesilovač signálu, který se zapojí mezi každých 10m RGB pásky.
Parametry
| Provozní napětí: | 24V DC |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásky: | 12mm |
| Teplota světla: | RGB + 2700K |
| Teplota světla: | RGB + 4000K |
| Teplota světla: | RGB + 6500K |
| Příkon: | 16W/m |
| Počet diod/metr: | 840 |
| Barva svícení: | RGBW |
| Barva svícení: | RGBW - teplá |
| Barva svícení: | RGBW - denní |
| Barva svícení: | RGBW - studená |
| Dělitelnost: | 3,3cm |
| Vyzařovací úhel: | 180° |
| Světelný tok: | 1350lm |
| Světelný tok: | 500lm v bílé |
| Světelný tok: | 550lm v bílé |
| Světelný tok: | 550lm v bílé |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | COB |
| Vlnová délka: | R:620-625 G:520-525 B:460-465nm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 10m |
| Max. doporučená délka zapojení: | 10m |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Záruka: | 36 měsíců |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
