LED pásek PROFI 2835 PHILIPS | 160LED | 15W | 24V | IP20 | 10MM | 160lm/W |
Vysoce výkonný LED pásek s diodami 2835 PHILIPS v počtu 160ks/m a účinností diod 160lm/W. Index podání barev CRI=92
Popis produktu
Vysoce výkonný PROFI LED pásek s diodami PHILIPS a účinností diod 160lm/W. Příkon 15W/m a světelný tok až 2400lm/m.
Klíčové vlastnosti:
- Vysoce účinné diody PHILIPS s účinností 160lm/W
- světelný výkon až 2400lm při spotřebě jen 15W
- skvělé podání barev - CRI=92
- propojení čipu a základny zlatým drátkem zajišťuje extrémně dlouhou životnost
- možnost krátit po 5cm, šířka PCB 10mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 5 let
Doporučené použití:
- jako hlavní osvětlení
- do pracoven a kanceláří
- k výrobě svítidel
- chodby a garáže
Tento pásek se vyznačuje skvělým zpracováním, velmi vysokým světelným výkonem a dlouhou životností.
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 7m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- díky vysoké hustotě diod lze při použití ALU profilu s hloubkou minimálně 12mm a mléčného difuzoru dosáhnout souvislé světelné linie bez viditelných bodů z LED diod
- led pásek je nutné kvalitně chladit pomocí ALU profilů - nižší teplota LED pásky = její delší životnost
Parametry
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
|---|---|
| Barva svícení: | Denní bílá |
| Barva svícení: | Studená bílá |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 5cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 7m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 10m |
| Počet diod/metr: | 160 |
| Podání barev CRI: | 92 |
| Provozní napětí: | 24V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 15W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 2400lm |
| Světelný tok: | 2110lm |
| Světelný tok: | 2400lm |
| Světelný tok: | 2510lm |
| Šířka pásky: | 10mm |
| Teplota světla: | 2700K |
| Teplota světla: | 4000K |
| Teplota světla: | 6500K |
| Typ diody: | 2835 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Značka LED: | PHILIPS |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



