LED pásek PROFI hybridní 2835 SAMSUNG | 128LED | 22W | 24V | IP20 | 12MM | 180lm/W |
Extremně výkonný LED pásek s diodami 2835 SAMSUNG s vysokou účinností svíceni až 180lm/W.
Popis produktu
Nejvýkonnější LED pásek na trhu s výkonem až 4060lm/m při spotřebě pouhých 22W/m. Pásek je osazený novým moderním LED čipem SAMSUNG SMD2835 v množství 128LED/m
Jedná se o hybridní LED pásek, kde každý segment je proudově posílen aktivními obvody, takže ani při délce přes 5m nedochází k poklesu svítivosti. Navíc je pásek opatřen i teplotním řízením, takže pokud by došlo k nepřiměřenému zahřívání, pásek automaticky sníží svůj výkon a tím se sníží i jeho teplota.
Klíčové vlastnosti:
- TOP diody SAMSUNG s účinností 180lm/W
- příjemné teplé bílé světlo se skvělým podáním barev CRI>85
- světelný výkon až 4060lm při spotřebě jen 22W
- propojení čipu a základny zlatým drátkem zajišťuje extrémně dlouhou životnost
- možnost krátit po 6,3cm, šířka PCB 12mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 5 let
Doporučené použití:
- jako hlavní osvětlení
- do pracoven a kanceláří
- k výrobě svítidel
- chodby a garáže
Tento pásek se vyznačuje skvělým zpracováním, velmi vysokým světelným výkonem a dlouhou životností.
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 7m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- díky vysoké hustotě diod lze při použití ALU profilu s hloubkou minimálně 12mm a mléčného difuzoru dosáhnout souvislé světelné linie bez viditelných bodů z LED diod
- led pásek je nutné kvalitně chladit pomocí ALU profilů - nižší teplota LED pásky = její delší životnost
Parametry
| Barva svícení: | Denní bílá |
|---|---|
| Barva svícení: | Studená bílá |
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
| Barva svícení: | EXTRA teplá bílá |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 6,3cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 7m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 50m |
| Počet diod/metr: | 128 |
| Podání barev CRI: | 85 |
| Provozní napětí: | 24V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 22W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 4060lm |
| Světelný tok: | 4060lm |
| Světelný tok: | 4060lm |
| Světelný tok: | 3960lm |
| Světelný tok: | 3750lm |
| Šířka pásky: | 12mm |
| Teplota světla: | 4000K |
| Teplota světla: | 6500K |
| Teplota světla: | 2700K |
| Teplota světla: | 2400K |
| Typ diody: | 2835 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | SAMSUNG |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Mi-Light LED zdroj s int. řídící jednotkou pro jednobarevné pásky | 24V | 150W | TUYA | WIFI | IP67|
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



