LED pásek RGB 020 s bočním svitem | 60LED | 12W | 12V | IP20 | 10MM |
Popis produktu
RGB pásek 12V s bočním svitem je osazený 60 LED diodami RGB 020 od EPISTAR.
Tento stranově svítící RGB pásek má osazeny diody v úhlu 90°, světlo je tak vyzařováno po straně LED pásku.
Klíčové vlastnosti:
- specíální stranově svítící RGB diody - RGB020
- vysoký výkon diod jak v RGB, tak i v bílé barvě
- možnost dělit po 5cm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- pro reklamní účely
- k nasvětlení hran schodů
- pro speciální aplikace, kde nelze použít standartní LED pásek
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 5m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- led pásek je nutné kvalitně chladit pomocí ALU profilů nebo je nalepit na teplo odvádějící materiál
Parametry
| Provozní napětí: | 12V DC |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásky: | 10mm |
| Příkon: | 12W/m |
| Počet diod/metr: | 60 |
| Barva svícení: | RGB |
| Dělitelnost: | 5cm |
| Podání barev CRI: | 80 |
| Vyzařovací úhel: | 90° |
| Světelný tok: | 650lm |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | 020 RGB |
| Stmívatelné: | Ano |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 5m |
| Max. doporučená délka zapojení: | 5m |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Záruka: | 36 měsíců |
Video
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
