LED pásek RGB stranově ohebný | 5050 | 48LED | 12W | 12V | IP20 | 8MM |
Popis produktu
Stranově ohebný RGB pásek 12V s příkonem až 12Wm je osazen modernizovaným LED čipem 5050 v množství 48led/m.
LED pásek je možné stranově ohýbat a vytvářet z něj různé tvary i písmena.
Klíčové vlastnosti:
- stranově ohebný LED pásek
- značkový čip 5050 EPISTAR s garantovaným výkonem a životností
- možnost krátit po 62mm, šířka PCB 8mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- do světelné reklamy
- pro tvorbu světelných písmen
- pro nasvětlení složitých tvarů
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 5m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
Parametry
| Barva svícení: | RGB |
|---|---|
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 6,2cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 5m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 5m |
| Počet diod/metr: | 48 |
| Provozní napětí: | 12V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 12W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 670lm |
| Šířka pásky: | 8mm |
| Typ diody: | 5050 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vlnová délka: | RGB |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
