LED pásek SLIM 2835 | 120LED | 14,4W | 24V | IP20 | 5MM PCB |
Výkonný LED pásek 24V osazený originál čipy 2835 EPISTAR na užším PCB 5mm.
Popis produktu
LED pásek 24V na úzkém PCB 5mm je osazený vysoce efektivním LED čipem 2835 od EPISTAR.
Díky vysoké hustotě diod dosahuje LED pásek světelného toku až 1450lm/m při spotřebě pouhých 14,4W.
Klíčové vlastnosti:
- extra úzké PCB 5MM pro speciální aplikace
- propojení čipu a základny zlatým drátkem zajišťuje extrémně dlouhou životnost
- možnost krátit po 5cm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- pro specifické aplikace, kde je potřeba LED páskem s úzkým PCB
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 8m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- díky vysoké hustotě diod lze při použití ALU profilu s hloubkou minimálně 12mm a mléčného difuzoru dosáhnout souvislé světelné linie bez viditelných bodů z LED diod
- led pásek je nutné kvalitně chladit pomocí ALU profilů - čím nižší teplota LED pásky, tím je její životnost delší
Parametry
| Barva svícení: | Studená bílá |
|---|---|
| Barva svícení: | Denní bílá |
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 5cm |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Max. doporučená délka zapojení: | 8m |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 10m |
| Počet diod/metr: | 120 |
| Podání barev CRI: | 85 |
| Provozní napětí: | 24V DC |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 14,4W/m |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 1450lm |
| Světelný tok: | 1450lm |
| Světelný tok: | 1400lm |
| Světelný tok: | 1350lm |
| Šířka pásky: | 5mm |
| Teplota světla: | 6500K |
| Teplota světla: | 4000K |
| Teplota světla: | 2700K |
| Typ diody: | 2835 |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Životnost: | >50 000hod |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



