LED sestava CORNER pod kuchyňskou linku 14,4W/m - teplá bílá
LED sestava vhodná k osvětlení pracovní desky kuchyňské linky.
Popis produktu
Stmívatelná LED sestava s rohovým hliníkovým profilem vhodná k osvětlení pracovní desky kuchyňské linky nebo i jiných pracovních ploch.
V sestavě je použit LED pásek 2835 Epistar se světelným výkonem 1450lm/m. Barva světla je teplá bílá.
K dispozici je i varianta Denní bílá a Studená bílá.
Klíčové vlastnosti:
- snadná instalace nalepením a pospojováním do konektorů
- možnost zkrátit na libovolnou délku
- zapnutí/vypnutí a stmívání pomocí kvalitního RF ovladače Mi-Light
- bateriový ovladač lze přichytit na stěnu pomocí dodávané samolepky nebo šroubů
- spolehlivý a výkonný LED pásek 14,4W s čipem Epistar
- zprovoznění sestavy bez nutnosti pájení
Sestava obsahuje:
- LED pásek 14,4W/m 2835 Epistar v provedení IP20
- rohový hliníkový profil 45-BIG (1m nebo 2m provedení)
- podlepovací páska pro připevnění ALU profilu
- mléčný difuzor K-12 (1m nebo 2m provedení)
- napájecí zásuvkový zdroj
- 2,4Ghz bezdrátové dálkové ovládání s přijímačem (baterie nejsou součástí)
- 2ks plastového ukončení profilu
Důležité informace:
- Nejedná se o hotové svítidlo, pouze o sestavu vhodných komponentů, ktere je nutné spojit a naistalovat na určené místo, ale bez nutnosti pájení.
- V závislosti na zvolené délce LED pásky Vám budou vhodně upraveny i ostatní komponenty.
Parametry
| Provozní napětí: | 12V DC |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásky: | 10mm |
| Teplota světla: | 3000-3200K |
| Příkon: | 14,4W/m |
| Počet diod/metr: | 120 |
| Barva svícení: | Teplá bílá 2700K |
| Dělitelnost: | 2,5cm |
| Podání barev CRI: | 85 |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Světelný tok: | 1450lm/m |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | 2835 |
| Stmívatelné: | Ano |
| Značka LED: | SAMSUNG |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Uchycení: | lepením |
| Záruka: | 36 měsíců |
K instalaci můžete také potřebovat
Soubory ke stažení:
Porovnání barevností bílého světla v interiéru



