LED zdroj MINI ERP-40E-12-T | 12V | 40W | 3,3A |
Popis produktu
Profesionální LED zdroj ERP 12V / 40W v provedení MINI.
Trafo má na obou koncích připojovací samosvornou svorkovnici. Obal zdroje je proveden z kovu a díky svým malým rozměrům je vhodné pro instalaci do ALU profilů LIPOD, LARKO, LOKOM, KOZEL a následné zakrytí difuzorem.
Doporučené použití:
- ke vložení do ALU profilu
- do nábytku
- do kuchyňských linek
- k instalaci za koupelnová zrcadla
- k instalaci do LED profilů
- pro aplikace s trvalým zatížením
Klíčové vlastnosti:
- extra malé tělo zdroje pro specifické instalace
- lze vložit do ALU profilů LIPOD, LARKO, LOKOM, KOZEL a jim podobných
- snadné připojení pomocí samosvorné svorkovnice
- aktivní PFC
- prodloužená záruka 5 let
Parametry
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Materiál těla: | Kov |
| Ostatní informace: | Max. trvalé doporučené zatížení je s min. 20% rezervou pro běžné užívání, pro instalaci do komerčních prostor s dobou používání 8 a více hodin nepřetržitě je doporučené trvalé zatížení, vzhledem k účinnosti spínaných zdrojů s min. 30% rezervou. |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Příkon: | 40W - 3,3A |
| Rozměry(d/š/v): | 198x20x20 mm |
| Výstupní napětí: | 12V DC |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Způsob připojení: | do svorkovnice |
Video
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
