Mi-Light bezdrátový DMX vysílač | 2,4GHz | 30m | 16CH |
Popis produktu
Mi-Light bezdrátový DMX dekodér DMX MLD01 s dosahem signálu až na vzdálenost 30m.
Dekodér umožňuje rozdělit osvětlení (LED žárovky, LED pásky) až do 16ti-skupin a v každé skupině může být neomezeně těchto světel. Navíc zvládá individuálně regulovat svítivost v rozsahu 0-100% u každého z 5 kanálů - R,G,B,WW,CW.
MLD01 lze spárovat pouze s těmito výrobky Mi-LIGHT ze série DMX.
Klíčové vlastnosti:
- nezávislé řízení až 16 jednotlivých kanálů nebo 16 skupin osvětlení
- v každé skupině může být neomezeně svítidel, které se budou ovládat synchronně
- bezdrátová komunikace až na vzdálenost 30m
- 5ti-kanálové řízení intenzity osvětlení v rozsadu 0-100%
Parametry
| Dosah signálu: | 30m |
|---|---|
| Hmotnost: | 105g |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Připojení: | 3-PIN konektor samec |
| Rozměry(d/š/v): | 188x23mm |
| Rozsah regulace: | 0 - 100% |
| Vstupní napětí: | 5V DC |
| Výrobce: | Mi-Light |
