Mi-Light DMX 512 dekodér D1-CX pro LED pásky | 1-kanál | 20A | DC12-24V |
Popis produktu
Mi-Light D1-CX DMX 512 dekodér DC 12-24V je 1-kanálový převodník určený pro ovládání LED pásků pomocí DMX signálu. Maximální zatížitelnost 20A.
Klíčové vlastnosti:
- RDM obousměrná komunikace – nastavení DMX adresy z DMX konzole
- možnost volby PWM frekvence 2000hz nebo 500Hz
- možnost volby způsobu stmívání - lineární nebo logaritmické
- digitální displej k ručnímu nastavení DMX adresy
Parametry
| Hmotnost: | 120g |
|---|---|
| Maximální zátěž: | 20A |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Přenosový signál: | DMX |
| Připojení: | Šroubovací svorkovnice |
| Rozměry(d/š/v): | 118x50x30mm |
| Rozsah regulace: | 0 - 100% |
| Vstupní napětí: | 12-24V DC |
