Stropní vestavné LED svítidlo Mi-Light 083ZR | CCT | 9W | 550lm | UGR<16 | 2,4GHz + ZigBee 3.0 |
LED bodovka Mi-Light 083ZR v provedení CCT s příkonem 9W a s úzkým vyzařovacím úhlem 24° a UGR16. Možnost ovládání přes protokol ZigBee nebo ovladači Mi-Light z naší nabídky. Napájení AC 230V.
Popis produktu
Vestavné CCT svítidlo Mi-Light 083ZR o příkonu 9W vhodné k instalaci do sádrokartonových podhledů a stropů. Ovládání je řešeno přes protokol ZigBee 3.0. nebo ovladači řady Mi-Light z naší nabídky.
Svítidlo je v provedení Anti-Glare, to znamená, že světelná část je vsazena hlouběji do svítidla a nedochází tak k oslnění při pohledu z úhlu - index oslění UGR je jen UGR16. Má vyzařovací úhel 24° a je tak vhodné pro tvorbu světelných scén nebo k efektnímu nasvícení stěn, obrazů a různých zákoutí.
Klíčové vlastnosti:
- úzký vyzařovací úhel 24° ideální pro tvorbu světelných scén či nasvícení
- Anti-Glare - UGR16
- možnost stmívání a nastavení teploty světla od 2700K do 6500K
- světelný tok 550lm při spotřebě pouhých 9W
- řídící jednotka a trafo je již součástí svítídla
- kompatibilní s ovladači Mi-LiGHT RF2,4GHz
- kompatibilní s protokolem ZigBee 3.0 jako jsou systémy Phillips HUE, IKEA TRADFRI, apod.
- paměť posledního nastavení - možnost zapínat klasickým nástěnným vypínačem
Abyste mohli tyto chytré Mi-Light LED svítidla ovládat v plném rozsahu, budete jen potřebovat dálkový ovladač nebo ZigBee bránu, pomocí které můžete osvětlení ovládat i přes aplikaci TUYA nebo jíné kompatibilní ZigBee aplikace.
K ovladači lze napárovat neomezené množství Mi-Light svítídel a navíc je rozdělit do oddělených skupin. Se stejným ovladačem můžete dále ovládat i LED pásky, LED bodovky a k tomu třeba ještě LED žárovky. Tohle je zcela unikátní vlastnost typická pro Mi-Light, kterou nenabízí žádný jiný produkt na trhu.
Parametry
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
|---|---|
| Vstupní napětí: | 230V AC |
| Teplota světla: | 2700K-6500K |
| Příkon: | 9W |
| Rozměry(d/š/v): | Φ80*60mm |
| Barva těla: | Bílá |
| Barva svícení: | CCT |
| Rozměry montážního otvoru: | 75mm |
| Podání barev CRI: | 90 |
| Přenosový signál: | RF 2,4GHz + ZigBee |
| Vyzařovací úhel: | 25° |
| Světelný tok: | 550lm |
| Tvar: | Kruhový |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | COB |
| Stmívatelné: | Ano |
| Značka LED: | LUMILEDS |
| Výrobce: | Mi-Light |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Záruka: | 36 měsíců |
