Ultrafialový UV LED pásek 395-405nm 5050 60LED 14,4W 12V IP20
Speciální UV LED pásek 12V s originál UV 5050 čipem od EPISTAR v počtu 60ks/m.
Popis produktu
UV LED pásek 12V svítící ultrafialovým světlem s příkonem 14,4W/m a 60LED/m. Vlnová délka světla 395-405nm.
UV LED pásky jsou speciální svítící pásky, které se užívají pro osvětlení akvárií, terárií, diskoték či jako černé světlo.
Klíčové vlastnosti:
- originál UV diody
- příkon 14,4W/m a 60LED/m
- možnost krátit po 5cm, šířka PCB 10mm
- pásek je opatřen kvalitní oboustrannou samolepící páskou od 3M
- záruka 3 roky
Doporučené použití:
- osvětlení akvárií a terárií
- osvětlení barů a klubů
- relaxační místnosti
Tipy a rady:
- v případě delší linie než je 10m doporučujeme napájet LED pásek z obou konců, aby nedocházelo k velkým úbytkům svítivosti
- LED pásek se díky nižšímu výkonu tolik nezahřívá a není bezpodmínečně nutné jej chladit lepením do ALU profilů
Parametry
| Provozní napětí: | 12V DC |
|---|---|
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Šířka pásky: | 10mm |
| Příkon: | 14,4W/m |
| Počet diod/metr: | 60 |
| Barva svícení: | UV - ultrafialová |
| Dělitelnost: | 5cm |
| Vyzařovací úhel: | 120° |
| Životnost: | >50 000hod |
| Typ diody: | 5050 |
| Vlnová délka: | 395-405nm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Návin na kotouči (cena za 1m): | 5m |
| Max. doporučená délka zapojení: | 10m |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Provozní teplota: | -20 ~ +60°C |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Uchycení: | samolepící páska 3M |
| Záruka: | 36 měsíců |
