LED neon žlutý - kulatý R25 | bílé pouzdro | 10W | 24V | IP67 | výroba na míru |
Voděodolný 24V LED neon R25 kruhového tvaru v bílém pouzdře o průměru 25mm se svitem po celém jeho obvodu.
Vyberte variantu
Barva svícení:
Rozměr neonu:
Popis produktu
Voděodolný 24V LED neon R25 kruhového tvaru o průměru 25mm se svitem po celém jeho obvodu. Díky speciální technologii lze tento neon ohýbat ve všech směrech s poloměrem ohybu 100mm.
Maximálně možná technicky vyrobená délka je 10 metrů.
Pro LED NEON R25 je v nabídce celá řada příslušenství, jak pro závěsnou, tak i přisazenou stropní nebo nástěnnou montáž.
Jedná se o zakázkový produkt, který necháváme vyrábět na míru dle zadání. Termín dodání cca 14 dní.
Upravit na míru lze například tyto parametry:
- délka neonu
- délka přívodních a propojovacích vodičů
- barva pouzdra neonu (např. bílá nebo černá)
- matné pouzdro neonu
- přední nebo boční přívod vodiče
- příkon neonu na nižší výkon 5W/m
- a jiné dle technických možností produktu
Klíčové vlastnosti:
- 360° vyzařovací úhel
- ohebný ve všech směrech
- UV stabilní
- odolný vůči slané vodě a rozpouštědlům
- voděodolné provedení IP67
- na výběr z velkého množství barev
- dostupné příslušenství pro přisazenou montáž
Doporučené použití:
- designové osvětlení
- reklamní účely
Jak postupovat při objednávce:
- Zvolte si barvu LED neonu a požadovanou délku zaokrouhlenou na celé metry a vložte do košíku.
- Do poznámky v objednávce nám napište zadání pro výrobu neonu jako např. délku vodičů, přesnou délku a počty neonů, požadovaný příkon, apod.
- Odešlete objednávku BEZ platby předem a následně vyčkejte na potvrzení finální ceny z naší strany!
- Pokud je zadáni složitější nebo vám nevyhovuje zadání objednávky přes e-shop, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo mailem.
Parametry
| Barva pouzdra: | Bílá |
|---|---|
| Barva svícení: | Žlutá |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Dělitelnost: | 50mm |
| Krytí IP: | IP67 |
| Max. doporučená délka zapojení: | 5m |
| Mechanická odolnost IK: | IK10 |
| Odolnost rozpouštědlům: | Ano |
| Odolnost solím: | Ano |
| Odolnost UV: | Ano |
| Ostatní informace: | Není odolné vůči benzenům a methanolu |
| Poloměr ohybu: | 100mm |
| Provozní napětí: | 24V DC |
| Provozní teplota: | -25 ~ +60°C |
| Příkon: | 10W/m |
| Rozměr neonu: | Ø25mm |
| Směr ohybu neonu: | horizontálně i vertikálně |
| Standardní délka vodiče: | 0,3m typu 2x0,5mm (AWG 20) |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 209lm |
| Tvar: | Kruhový |
| Vlnová délka: | Yellow:585-595nm |
| Vyzařovací úhel: | 360° |
| Záruka: | 60 měsíců |
| Životnost: | >50 000hod |
