Lištové magnetické svítidlo Mi-Light | CCT | 10W | DC48V | 800lm | 2,4GHz + ZigBee 3.0 | Grill |
Magnetické svítidlo CCT 10W od Mi-Light s možností ovládání přes protokol ZigBee nebo ovladači Mi-Light z naší nabídky.
Vyberte variantu
Příkon - ikonka
Popis produktu
Lištové LED svítidlo CCT s příkonem 10W určené pro 48V magnetické lištové systémy s možností ovládání přes protokol ZigBee 3.0. nebo ovladači řady Mi-Light z naší nabídky.
Díky použité technologii CCT, lze nastavit barvu světla od studené bílé přes denní až po teplou bílou.
Klíčové vlastnosti:
- výborné dílenské zpracování
- skloubení CCT technologie do jednoho svítidla
- moderní magnetic systém s jednoduchou manipulací
- vyzařovací úhel 25°
- světelný tok 800lm při spotřebě pouhých 10W
- kompatibilní s ovladači Mi-LiGHT RF2,4GHz
- kompatibilní s protokolem ZigBee 3.0 jako jsou systémy Phillips HUE, IKEA TRADFRI, apod.
Aby jste mohli tyto chytré Mi-Light ZigBee LED svítidla ovládat mobilním telefonem, budete potřebovat Mi-Light ZB-BOX1 nebo kterýkoliv konkurenční systém podporující standart ZigBee 3.0.
Parametry
| Barva svícení: | CCT |
|---|---|
| Barva těla: | Černá |
| Certifikace: | CE-EMC, CE-LVC, CE-RoHS |
| Krytí IP: | IP20 - vnitřní |
| Podání barev CRI: | >90 |
| Přenosový signál: | RF 2,4GHz + ZigBee |
| Příkon - ikonka | 10W |
| Příkon: | 10W |
| Rozměry(d/š/v): | 221x43x22mm |
| Stmívatelné: | Ano |
| Světelný tok: | 800lm |
| Teplota světla: | CCT - 2700K- 6500K |
| Typ diody: | COB |
| Vstupní napětí: | DC 48V |
| Výrobce: | Mi-Light |
| Vyzařovací úhel: | 25° |
| Záruka: | 36 měsíců |
| Značka LED: | EPISTAR |
| Životnost: | >50 000hod |
