LED profil KLUS PDS-H
Hliníkový profil pro LED pásky KLUŚ PDS-H.
Popis produktu:
Materiál: anodizovaný hliník
Barva: šedá anoda
Rozměry: 16 x 16 (mm)
Vnitřní rozměr pro LED pásek: 14 mm
Difuzor: objednává se samostatně
Popis produktu
Hliníkový profil pro LED pásky KLUŚ PDS-H.
LED profil PDS-H je univerzální profil pro přisazení, který typově vychází z profilu PDS-ZM-PLUS. Rozdíl je v tom, že alu profil PDS-H má na spodní straně drážku pro specíalní křížové úchyty, které jsou po nacvaknutí profilu zcela skryty a design svítidla tak není ničím narušen. Díky této čisté linii a snadné montáži se stal profil velmi oblíbený k osvětlení kuchyňské pracovní desky, pergol, altánků a různých přístřešků i markýz.
V kombinaci s difuzorem docílíte krytí až IP65. Pokud navíc použijete difuzor LIGER-11 a LED pásek se 120 LED/m a více, docílíte souvislé světelné linky bez viditelných bodů z diod.
Do profilu PDS-H lze použít difuzory KLUŚ: KA-11, HS-11, LIGER-11
Klíčové vlastnosti:
- elegantní a decentní vzhled
- jednoduchá instalace pomocí skrytých montážních úchytů
- vhodné pro horizontální i vertikální montáž
- možnost montáže na strop i stěnu
- lze osadit až 14 mm široké LED pásky
- snadná montáž i demontáž
- skvěle odvádí teplo = vhodný pro vysoce výkonné pásky
Použití LED profilu:
- osvětlení kuchyňské pracovní desky
- osvětlení pergol a altánků
- přisazené liniové LED osvětlení
- osvětlení nik a zákoutí
Rady a tipy:
- před osazením profilu LED pásky doporučujeme odmastit plochu, kde bude LED pásek nalepen
- při umístění svítidla do vlhkého prostředí doporučujeme konce profilu dobře utěsnit silikonem, případně i drážky pro uložení difuzoru
Parametry
| Typ montáže: | povrchová |
|---|---|
| Typ montáže: | povrchová |
| Typ montáže: | povrchová |
| Typ montáže: | povrchová |
| Barva profilu: | šedá anoda |
| Barva profilu: | šedá anoda |
| Barva profilu: | šedá anoda |
| Barva profilu: | šedá anoda |
| Povrchová úprava: | anodizovaný (eloxovaný) hliník |
| Povrchová úprava: | anodizovaný (eloxovaný) hliník |
| Povrchová úprava: | anodizovaný (eloxovaný) hliník |
| Povrchová úprava: | anodizovaný (eloxovaný) hliník |
| Tvar profilu: | obdélníkový |
| Tvar profilu: | obdélníkový |
| Tvar profilu: | obdélníkový |
| Tvar profilu: | obdélníkový |
| Možnost ohýbání: | Ne |
| Možnost ohýbání: | Ne |
| Možnost ohýbání: | Ne |
| Možnost ohýbání: | Ne |
| Možnost twistování: | Ne |
| Počet LED pásků: | 1 |
| Počet LED pásků: | 1 |
| Počet LED pásků: | 1 |
| Počet LED pásků: | 1 |
| Prostor pro trafo: | Ne |
| Prostor pro trafo: | Ne |
| Prostor pro trafo: | Ne |
| Prostor pro trafo: | Ne |
| Pro nepřímé osvětlení: | Ne |
| Pro nepřímé osvětlení: | Ne |
| Pro nepřímé osvětlení: | Ne |
| Pro nepřímé osvětlení: | Ne |
| Svícení do dvou stran: | Ne |
| Svícení do dvou stran: | Ne |
| Svícení do dvou stran: | Ne |
| Svícení do dvou stran: | Ne |
| Šířka profilu: | 0 - 26mm |
| Šířka profilu: | 0 - 26mm |
| Šířka profilu: | 0 - 26mm |
| Šířka profilu: | 0 - 26mm |
| Výrobce: | KLUŚ |
| Montážní profil: | Ne |
