LED profil KLUS GIZA-LL bílý
Hliníkový profil pro LED pásky KLUŚ GIZA-LL bílý.
Popis produktu:
Materiál: anodizovaný hliník
Barva: bílý lak
Rozměry: 26,2 x 14,5 (mm)
Vnitřní rozměr pro LED pásek: 24 mm
Difuzor: objednává se samostatně
Vyberte variantu
Barva profilu:
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Popis produktu
Hliníkový profil pro LED pásky KLUŚ GIZA-LL.
LED profil GIZA-LL je opravdu univerzální profil se vším všudy. Hodí se na povrchovou montáž i k zapuštění do sádrokartonu nebo zdiva (v kombinaci s profilem TEKNIK-ZM nebo TEKNIK-ZM-TK). Navíc profil GIZA-LL lze ohýbat lze také spojit se sádrokartonovým profilem GIZA-LL-T a tím zkombinovat vestavné a závěsné osvětlení v jednom. Profil lze ohýbat pouze s plochými difuzory (zakázková služba), a tak z něj vytvářet netradiční svítidla.
Oproti ostatním LED profilům má celou řadu předností jako velké množství montážního příslušenství, spojky profilů pro vytváření nekonečných linií a to včetně úhlových spojek a opravdu rozmanitý výběr difuzorů.
Do LED profilu GIZA-LL můžete osadit až dvě řady LED pásků a při použití speciálních difuzorů G-22S nebo G-22R lze vytvořit velmi originální LED svítidla. Naopak v kombinaci s plochými difuzory LIGER-22 a HS-22 získáte krytí až IP65. Takto vyrobená svítidla lze bez obav instalovat i ve venkovním prostředí. Pokud navíc použijete LED pásek se 120 LED/m a více, docílíte souvislé světelné linky bez viditelných bodů z diod.
Do profilu GIZA-LL lze použít difuzory KLUŚ: HS-22, LIGER-22, G-22S, G-22R
Profil se dá také zakružovat nebo twistovat na vyžádání.
| Orientace difuzoru | Minimální poloměr ohybu |
| Uvnitř kruhu | 240 mm |
| Vně kruhu | 240 mm |
| Dolů k zemi | 1000 mm |
| Twistování | Nelze |
Klíčové vlastnosti:
- ideální pro výrobu LED svítidel
- skvěle odvádí teplo = vhodný pro vysoce vykonné pásky
- lze osadit dvě řady LED pásků
- velké množství příslušenství
- pestrý výběr difuzorů
- možnost ohybání
Použití LED profilu:
- osvětlení kuchyňských linek, garáží a pracovišť
- osvětlení zrcadel
- přisazené nebo závěsné liniové LED osvětlení
- osvětlení akvárií
Rady a tipy:
- uchycení ALU profilu lze také provést např. montážním lepidlem Mamut
- před osazením profilu LED pásky doporučujeme odmastit plochu, kde bude LED pásek nalepen
- při umístění svítidla do vlhkého prostředí doporučujeme konce profilu dobře utěsnit silikonem, případně i drážky pro uložení difuzoru
Parametry
| Barva profilu: | bílý lak |
|---|---|
| Montážní profil: | Ne |
| Možnost ohýbání: | Ano |
| Možnost twistování: | Ne |
| Počet LED pásků: | až 2 |
| Povrchová úprava: | lakovaný hliník |
| Pro nepřímé osvětlení: | Ne |
| Prostor pro trafo: | Ne |
| Svícení do dvou stran: | Ne |
| Šířka profilu: | 0 - 26mm |
| Tvar profilu: | obdélníkový |
| Typ montáže: | povrchová, zavěšením, vestavná |
| Výrobce: | KLUŚ |
K instalaci můžete také potřebovat
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
Dopravné 350Kč
Tento druh zboží je potřeba zaslat nadrozměrnou dopravou. Pro standardní dopravu si zvolte profil kratší délky.
